party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Pomysły na zaskoczenie Twojej drugiej połówki

Bycie w związku może być wspaniałą rzeczą, zawsze masz z kim pójść do kina lub porozmawiać po ciężkim dniu w pracy. Jednak związki należy pielęgnować, więc dziś proponujemy Ci kilka pomysłów na to, jak pozytywnie zaskoczyć Twoją drugą połówkę.

Romantyczne pomysły na zaskoczenie swojego partnera w domu

Jeśli mieszkasz z partnerem lub jesteś w związku małżeńskim, zapewne wiesz, że czasem trudno nie popaść w rutynę. Poza tym obowiązki dnia codziennego mogą odebrać ten cenny czas, który można spędzić z najbliższymi… Ale to nie znaczy, że nie ma miejsca na niespodzianki. Oto kilka pomysłów na zaskoczenie partnera na co dzień lub w domu:

1. Zorganizuj sesję domowego spa.

Przygotuj kąpiel z delikatnym oświetleniem, relaksującą muzyką, świecami zapachowymi, płatkami róż w wodzie… Możesz też uzupełnić niespodziankę o prezent w postaci zestawu kosmetyków do pielęgnacji skóry. Po relaksującej kąpieli można przygotować sesję masażu z przyjemnymi olejkami eterycznymi.

2. Przygotuj w domu romantyczną lub oryginalną kolację.

Innym sposobem na zaskoczenie partnera bez wychodzenia z domu jest zorganizowanie romantycznej kolacji. Zorganizuj wieczór z ich ulubionym jedzeniem, pysznym deserem, świecami, muzyką, aby stworzyć romantyczną atmosferę, a jeśli kochasz się śmiać, możesz również przygotować po kolacji grę z wyzwaniami i pytaniami.

3. Wydrukuj i opraw w ramkę zdjęcia Waszej dwójki razem

Zawsze trzeba pamiętać o tych wspaniałych wspólnych wspomnieniach. Dlatego mały drobiazg, taki jak oprawianie zdjęcia was dwojga razem, może być idealnym prezentem, który ozdobi Wasz dom.

4. Spraw, by zwykły dzień stał się dniem wyjątkowym

Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojemu partnerowi, nie czekaj na ważne daty, niespodziewane niespodzianki są o wiele bardziej wyjątkowe. Zaplanuj dzień ze wszystkim, co lubi Twój partner/partnerka: śniadanie w łóżku (tutaj dowiesz się, jak przygotować śniadanie dla drugiej połówki), gotowanie tego, co lubi najbardziej, granie w ulubiony sport, zorganizowanie imprezy z przyjaciółmi… Spraw, by druga osoba poczuła się tak kochana, jak na to zasługuje!

Jak zaskoczyć swojego partnera na odległość?

Czy jesteś w związku na odległość i spędzacie dużo czasu osobno? Czasami, z powodu pracy lub innych okoliczności, nie możesz być ze swoim partnerem w rocznicę, walentynki lub w specjalne daty. Relacje na odległość nie są łatwe, ale oto kilka wskazówek i pomysłów, dzięki którym możesz zaskoczyć swojego partnera na odległość.

5. Wyślij kwiaty lub kosz podarunkowy

Nie musisz mieszkać w tym samym domu, aby podarować  kwiaty ukochanej osobie. Jeśli kobieta jest miłośnikiem roślin lub uwielbia dekorować swój dom kwiatami, zadbaj o to, by otrzymała zamówienie z zaskoczenia!

6. Dostarcz jedzenie do drzwi

Wyobrażasz sobie? Wracasz do domu zmęczony po pracy i nie masz ochoty na gotowanie i niespodzianka! Otrzymujesz jedzenie z ulubionej restauracji.

7. Niespodziewana wizyta

Jeśli twój partner jest jednym z tych ludzi, którzy uwielbiają niespodzianki, co jest lepszym prezentem niż wspólny weekend? Jeśli mieszkasz daleko od swojego partnera, zorganizuj wizytę niespodziankę i przygotuj romantyczny wypad, aby nadrobić czas spędzony osobno.