party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Seks pod prysznicem lub w wannie, czyli prosty sposób na urozmaicenie współżycia

Jak urozmaicić pożycie seksualne?

W domu jest wiele miejsc, dzięki którym można urozmaicić swoje życie seksualne. Jedną z ciekawszych opcji jest łazienka. Seks w wannie, pod prysznicem, czy na pralce budzi wiele emocji i porusza fantazję. Sama myśl o igraszkach w tym miejscu jest podniecająca. Jednak samo wykonanie nie jest takie proste. Potrzebny jest nastrój i odpowiednia chwila. Aby przeżyć dziki seks w łazience, to atmosferę trzeba budować cały dzień.

Seks pod prysznicem

Seks pod prysznicem można uprawiać na wiele różnych sposobów. Ciepła woda opadająca po nagich ciałach działa bardzo pobudzająco i podniecająco. Uprawiając seks pod prysznicem, warto zaopatrzyć się w olejki eteryczne, które dodatkowo podkręcą atmosferę. Jeżeli akurat nie planuje się ciąży, to trzeba również się zabezpieczyć. Różne są rodzaje prezerwatyw, które sprawdzą się pod prysznicem. Najlepsze prezerwatywy renomowanych firm zapewnią udany i bezpieczny seks.

Pod prysznicem na pewno sprawdzą się pieszczoty oralne. Jest to najłatwiejszy sposób na seks pod prysznicem. Mokre ciało partnera ociekające strugami wody dostarczy niezapomnianych wrażeń. Dobrą pozycją, która przysporzy wiele rozkoszy pod prysznicem jest pozycja "na pieska". Seks od tyłu na pewno nie sprawi nikomu problemu i z pewnością będzie bardzo podniecający. Można również kochać się na stojąco, podnosząc jedną nogę partnerki do góry. Taka pozycja jest dosyć trudna, ale jakże przyjemna.

Seks – pozycje seksualne, filmy porno i fetysze

Seks w wannie

Seks w wannie również przynosi wiele rozkoszy. Do takich igraszek wcale nie jest potrzebna duża wanna. Wystarczy trochę fantazji i można bawić się znakomicie. Gdy planujemy igraszki w łazience, to warto zaopatrzyć się w dodatkowe gadżety z sex-shopu oraz najlepsze prezerwatywy. Pejcz albo wibrator na pewno wzbogacą doznania seksualne. W sex-shopie oprócz sex zabawek dostaniemy także różne rodzaje prezerwatyw, które jeszcze bardziej podniecą partnerkę.

W wannie możemy zastosować wiele różnych pozycji. Klasyczna pozycja na jeźdźca będzie dobrym rozwiązaniem. Mężczyzna wygodnie siada na krawędzi wanny,, a kobieta wchodzi na niego i wykonuje delikatne ruchy w górę i w dół. Pieszczoty oralne oczywiście w każdym wypadku pomogą rozpalić zmysły i sprawić wiele przyjemności.

Nie ważne,, którą pozycję wybierzemy i gdzie będziemy się kochać. Najważniejsza jest dobra zabawa i przyjemność. Pamiętajmy, że zaczynając w łazience, wcale nie musimy tam skończyć. Igraszki w wannie czy pod prysznicem są dobrą grą wstępną, po której można się przenieść do sypialni.