party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Feromony – czym są i jak z nich korzystać?

Feromony to związki chemiczne które składają się z kilku składników które wpływają na otoczenie i zwiększają atrakcyjność osoby która ich użyła. Feromony to świetna propozycja dla osób, które są nieśmiałe lub mało pewne siebie. Korzystanie z feromonów jest również popularne w sprawach biznesowych, podczas spotkań w sprawie pracy wszędzie tam, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie.

Wpływ feromonów na ludzi to temat bardzo interesujący i ciągle poddawany nowym badaniom. Ludzkie feromony wpływają na stan psychologiczny i fizjologiczny, przy czym człowiek nie postrzega ich jako konkretnego zapachu. Stosowanie feromonów okazuje się bardzo przydatne w biznesie jak też spotkaniach towarzyskich. Feromony doskonale sprawdzają się na na randkach, ponieważ zwiększają naszą pewność siebie oraz potęgują zainteresowanie naszą osobą. Można też stosować feromony w stałym związku aby wzbudzić większe pożądanie, co przekłada się na jakość życia seksualnego. Przy czym jest to nieco inny rodzaj wzbudzania niż dołożone do wspólnych zabaw pompki czy dildosy.

Feromony ludzkie to substancje wydzielane przez każdego człowieka, o feromonach zazwyczaj mówimy w relacjach seksualnych czy między płciowych. Warto zawsze pamiętać że wydzielanie feromonów naturalnych jest uzależnione od każdego człowieka. Ciekawostką jest fakt, że obecność feromonów stwierdza się w płynach ustrojowych jak np. łzy, pot czy wydzielina z pochwy. Feromony płciowe z kolei odpowiadają za rolę tzw. wabika i przyciągają męską uwagę.

Feromony damskie

Feromony damskie często zawierają w składzie estratetraenol który budową przypomina estrogeny, czyli damskie hormony płciowe. Ten składnik odpowiada głównie za to że kobiety czują się atrakcyjniej a dla mężczyzn są bardziej seksowne. Feromony występują w formie czystej lub połączone z perfumami, to jaki rodzaj wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Czyste feromony mają specyficzną woń której nie wyczuwa aż 40% społeczeństwa i często określane są mianem bezwonnych. Natomiast feromony z dodatkiem perfum pozwalają cieszyć się ulubionym zapachem i czerpać dodatkowe korzyści z działania feromonów.

Feromony męskie

Męskie feromony można stosować w relacjach damsko męskich aby wzbudzić pożądanie seksualne. Oznacza to że po użyciu feromonów atrakcyjność mężczyzn rośnie w oczach kobiety, warto do takich celów wybierać feromony płciowe. Czyli takie, które w składzie zawierają androsteron czy androstenol, które działają na kobiety wabiąco. Warto pamiętać, że rola feromonów nie opiera się na naszym biernym zachowaniu. Sama obecność feromonów nie przyniesie nam sukcesów w relacjach damsko męskich, traktuj zawsze feromony jako dodatek wzbogacający osobowość.

Jak używać feromonów?

Z feromonami należy obchodzić się bardzo ostrożnie, zawsze używaj ilości feromonów zalecanej przez producenta. Zwiększenie dawki sprawi że feromony nie zadziałają i nie przyniosą zalecanego efektu. Pamiętaj jak działają feromony, to nie jest żaden magiczny środek, dzięki któremu kobiety same wskoczą Ci do łóżka. Nie zapominaj o tym, że wydzielanie feromonów naturalnych jest inne w przypadku każdego człowieka. Traktuj feromony jako dodatek wzbogacający Twoją osobowość, ale nie pokładaj w nich całego powodzenia.