party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Seks z nieznajomym poznanym na portalu randkowym

Znasz to przyjemne uczucie ekscytacji przed pierwszą randką? Ten dreszczyk emocji, który sprawia, że uśmiechasz się sama do siebie i myślisz „fajna ze mnie laska – mam powodzenie”?

Każda z nas marzy o gorącym flircie i miłym romansie. Takim, w którym stracimy głowę i pozwolimy zamieszkać motylom w naszym brzuchu… I o facecie, na widok którego zmiękną nam nogi a rozpalone ciało powie: pragnę!

Praca, kariera i szybkie randki

Stwierdzenie, że współczesny świat pędzi jak szalony, to banał, ale niestety cały czas aktualny. Chcemy więcej, mocniej i bardziej. Wyciskamy z życia to, co najlepsze i cały czas przemy na przód. Nie jest to chwilowy trend ani moda, tylko nasza codzienna rzeczywistość. Nic więc dziwnego, że w tej pogoni szukamy miłych przyjemności, które pozwolą nam zapomnieć choć na chwilę o problemach, stresie i drobnych niepowodzeniach. A nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak niewinny flirt i uznanie w oczach mężczyzny…

Wspinając się po kolejnych szczeblach kariery i zawodowego awansu zdarza się jednak, że brakuje nam czasu na przykład na… budowanie relacji. Wtedy dobrym rozwiązaniem okazują się portale randkowe i czaty, dające gwarancję dobrej zabawy i podniecającej przyjemności.

Miłość do końca życia czy spotkania bez zobowiązań?

Już minęły czasy, kiedy wzmianka o założeniu konta na portalu randkowym wywoływała w nas zakłopotanie. Zniknęły też rumieńce zażenowania na myśl o wysłaniu nieznajomemu swoich zdjęć i spotkaniu po kilku dniach internetowej znajomości. Dzisiaj jest to normalne i naprawdę nie ma się czego wstydzić. Bez skrępowania możemy dać sobie prawo do nawiązywania relacji w sieci i dobrą zabawę.

Fantastycznie, jeśli uda nawiązać się relację na dłużej z nadzieją na wspólną wędrówkę przez resztę życia. A jeśli nie… To przecież nic straconego! Zawsze możemy umówić się same ze sobą, że nie szukamy jeszcze partnera na stałe i że chcemy się jeszcze troszkę pobawić. Spotkania bez zobowiązań też są super: spacer, kino, kolacja, drink… i seks. Dziki, namiętny i niepohamowany.

Baw się dobrze…

Sex randki to już standard, a krótkie związki nie stanowią już źródła wstydliwej tajemnicy. Po prostu czasami tak się układa, że na danym etapie naszego życia nie ma czasu i możliwości na więcej. To normalne.

Jednak perspektywa ulotnej znajomości nie powinna nam psuć dobrej zabawy. Zobacz, ile radości sprawia kupowanie nowej sukienki, koronkowej bielizny, pończoch ze szwem, szpilek… Każde przygotowanie do spotkania może być świetnym treningiem kobiecości i odkrywania swojego seksapilu.

Przed wyjściem spryskaj się kuszącymi perfumami, przeciągnij usta czerwoną szminką i daj się ponieść magii wieczoru. Pamiętaj, że wyjście na kolację może skończyć się wspólnym śniadaniem…

Ale z głową!

Perspektywa upojnej nocy w towarzystwie przystojnego mężczyzny jest bardzo kusząca, prawda? Seks randka to fajny sposób na podbudowanie siebie i poczucia własnej wartości, bo przecież ten facet pragnie właśnie nas! Widzi w nas piękną i seksowną kobietę, na widok której od razu leci mu ślinka. Pamiętaj jednak, że upojna noc ma być przyjemnością i dobrą zabawą.

W chwili zapomnienia zadbaj o swoje bezpieczeństwo i poproś partnera, by przed miłosnymi zapasami się zabezpieczył. Teraz jesteście razem, pijecie wino i tańczycie. Jest wam razem dobrze. Przypomnij sobie jednak, że z ostatnim partnerem też Ci było dobrze. I z tym, z którym byłaś w kinie, również. Twój obecny kochanek też może mieć podobne doświadczenia i wspomnienia.

Umawiaj się, poznawaj nowych przystojniaków i korzystaj z seks randek, ale przede wszystkim myśl o swoim bezpieczeństwie.

A teraz… zakładaj szpilki i baw się dobrze.