party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Krótki opis 10 wybranych fetyszy

Fetysze, dla niektórych osób odgrywają kluczową rolę podczas seksu, bez nich osiągnięcie satysfakcji seksualnej byłoby niemożliwe. Lista fetyszy jest długa i wciąż się powiększa o kolejne fetysze. Poniżej przykłady 10 wybranych fetyszy.

1. Podofilia fetysz znany bardziej jako fetysz stóp

Jeden z najpopularniejszych fetyszy, który posiada wiele odmian. Obiektem podniecenia jest stopa (stopy), ale może być ona bosa, ubrana w buty, pończochy. Same preferencje co do wyglądu stóp też są bardzo różne. Fetysz ten może być łączony z wieloma innymi fetyszami i „zabawami” seksualnymi.

2. Koprofilia

Jeśli fetysz stóp jest jednym z najpopularniejszych fetyszy, to koprofilia będzie jednym z najobrzydliwszych fetyszy. Jest to obcowanie z kałem w różnej formie, co doprowadza do maksymalnej satysfakcji seksualnej. Stolec może być własny lub partnera, jak kto bardziej lubi.

3 fetysze, gdzie kontakt fizyczny nie jest potrzebny

3. Urofila

Skoro jest koprofilia to musi się również znaleźć uroflia, ponieważ te dwa fetysze często są ze sobą łączone podczas „zabaw” erotycznych. Urofila to obcowanie z moczem. Zabawa polega na tym, że najpierw wypróżniamy się na partnera, a potem oddajmy na niego mocz lub odwrotnie w zależności od preferencji.

4. Klizmafilia

Fetysz dla osób uwielbiających lewatywę, bo właśnie ona jest tu obiektem pobudzającym seksualnie.

5. Pubefilia

Obiektem wywołującym satysfakcję seksualną są w tym przypadku włosy łonowe. Można z nimi obcować na różne sposoby -wąchać, lizać, dotykać, patrzeć nie ma ograniczeń.

6. Nasolingus

Fetysz, który czasem może wywołać uśmiech na twarzy. Nasolingus, to fetysz, który polega na lizaniu czyjegoś nosa. Wiadomo, że nos idealny w zależności od gustu będzie wyglądał dla każdego nieco inaczej, ale wspólną cechą jest lizanie go.

7. Katoptronofilia

Podniecanie się na widok swojego odbicia w lustrze. Fetysz może nie obrzydliwy, ale bardzo dziwny. Fetysz bardzo mocno powiązany z narcyzmem w zasadzie trzeba być narcyzem, aby posiadać ten fetysz. Raczej niewiele osób podnieca się na widok własnego odbicia.

8. Knismolagnia

Kolejny fetysz, który może wywołać śmiech, ale z zupełnie innego powodu, ponieważ knismolagnia umożliwia osiągniecie stanu podniecenia poprzez bycie łaskotanym. Dla jednych łaskotanie jest zwykłą formą zabawy, a dla innych sytuacją w której osiągają satysfakcję seksualną.

9. Stygiofilia

Dziwny fetysz, gdzie kontakt fizyczny w żaden sposób nie jest potrzeby. Wystarczy jedynie sama myśl, a konkretnie myśl o piekle i potępieniu. Dla wielu ludzi esencją seksu jest właśnie kontakt fizyczny z partnerem/partnerką. Jak się jednak okazuje nie jest to warunek konieczny i nawet bez kontaktu fizycznego można się „dobrze bawić”

10. Xylofilia

Ostatnim fetyszem jest xylofilia. W przeciwieństwie do fetyszu wyżej wymienionego tutaj kontakt fizyczny jest potrzebny, jednak nie są potrzebni ani ludzie, ani nawet zwierzęta, ponieważ obiektem podniecenia seksualnego są drewniane przedmioty na przykład drewniana rzeźba, a nawet kawałek deseczki.
Przykłady 10 wyżej wymienionych fetyszy to tylko bardzo niewielka część całości, bo fetyszy jest znacznie więcej. Jak widać fetysze są bardzo zróżnicowane, ale i potrzebne, bo bez nich niektóre osoby nie byłyby wstanie pobudzić się seksualnie i seks nie byłby przyjemnością.