party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Jak ważny dla mężczyzn jest seks?

Potrzeba fizjologiczna

Dla mężczyzny seks to nie jedynie przyjemność seksualna oraz czysta fizjologia. To również zespół specjalistycznych współzależności psychicznych. Natomiast im mężczyzna bardziej "intelektualny", tymże z seksem u niego gorzej. Nie ujmując niczego paniom, mogą one uprawiać stosunek chociażby wbrew własnej woli. Bez chęci mężczyzny stosunek jest niemożliwy. Gdy więc do stosunku doszło, to on chcieć musiał, natomiast ona niekoniecznie.

Biznes zbudowany na kobiecej seksualności

Panowie myślą o seksie na okrągło

To nie sekret, lecz każda kobieta winna o tymże pamiętać. Większość mężczyzn (natomiast jedynie 25% pań) poniżej 60 r.ż. chociaż raz dziennie myśli o seksie. Mężczyźni dwa razy częściej od pań marzą o seksie, natomiast ich fantazje są niezwykle urozmaicone. Nierzadko także myślą o niezobowiązującym seksie, lecz to, iż myślą, nie oznacza, iż go realizują. To bzdura, iż dla większości panów stosunek to jedynie seks. Dla wielu z nich kontakt płciowy to istotny czynnik łączący kobietę z mężczyzną oraz najbardziej zadowalający jest wówczas, kiedy jest wytrwałością zaangażowania emocjonalnego.

Panowie kochają eksperymenty

Chodzi tutaj nie jedynie o grę wstępną, lecz także o pozycje. W pierwszym wypadku – panowie zazwyczaj entuzjastycznie zgadzają się na wykorzystanie seksualnych gadżetów, masaże lub wspólną kąpiel uzupełniającą współżycie. Z kolei próbowanie kolejnych pozycji seksualnych to coś, co kocha prawie każdy mężczyzna. Stosunek jest wówczas właściwie zabawą gimnastyczną aniżeli własnym doznaniem, lecz wciąż jest szansa na przypadkowe odkrycie pozycji, jaka okaże się dość sensowna.

Emocje natomiast sport

Podstawowa rozbieżność w postrzeganiu seksu poprzez kobiety oraz mężczyzn polega na tymże, iż dla kobiet współżycie wiąże się z seksualnością, subtelnością, oddaniem. – kobiety są otwarte na istniejące dookoła nas siły emocjonalne oraz reagują emocjonalnie. Panowie z kolei, niezależnie od uczuć, niejednokrotnie wiążą intymność ze namiętnością oraz mogą się skłaniać ku bezpośredniemu podchodzeniu do seksu. – Równocześnie nie zdając sobie sprawy ze swoich potrzeb bądź potrzeb własnych partnerek.