party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

3 fetysze, gdzie kontakt fizyczny nie jest potrzebny

Fetysze zbliżeniowe

Dla wielu osób tym co jest najlepsze w seksie to bardzo bliski kontakt fizyczny z drugim człowiekiem, ta czynność stanowi esencję przyjemności. Ludzie są jednak różni i posiadają różne upodobania. Okazuje się, że są fetysze, gdzie kontakt fizyczny wcale nie jest potrzebny, aby osiągnąć satysfakcję seksualną. Dla wielu osób może wydawać się to dziwne, ale takie są fakty.
3 przykłady fetyszy gdzie pobudzenie seksualne osiąga się bez kontaktu fizycznego:

1. Agreksofilia

Jest to fetysz, gdzie wystarcza min. odpowiedni sąsiedzi i dobry słuch lub cienkie ściany. Agreksofilia polega na podsłuchiwaniu kontaktu seksualnego innych osób. Nie potrzeba kontaktu fizycznego, nie potrzeba nawet kontaktu wzrokowego, tutaj do satysfakcji seksualnej wystarczy sam słuch.

2. Moriaphilia

Tym razem dewiacja seksualna, gdzie bodźcem do pobudzenia seksualnego są sprośne dowcipy. Fetysz nieszkodliwy, który w dodatku łatwo ukryć przed światem. Przy okazji może się trafić jakiś śmieszny dowcip, który jednej osobie poprawi humor, a druga pobudzi seksualnie.

3. Symforofilia

Fetysz, gdzie wystarczy jedynie bujna wyobraźnia. Nikt i nic innego nie jest potrzebne, to jeden z fetyszy samowystarczalnych. Fetysz dość dziwny i sadystyczny, bo pobudzenie seksualne wiąże się tu z wyobrażaniem różnych katastrof, gdzie giną i cierpią ludzie. Do głowy drugiego człowieka nie da się wejść, żeby stwierdzić jak drastyczne i krwawe są to katastrofy, ale trzeba przyznać, że to fetysz, który wydaje się dziwny, jednak plus jest taki, że nie jest niebezpieczny jak niektóre fetysze. Wyobraźnia nikogo nie zrani, ani nie zabije.
Na koniec przykład fetyszu, gdzie kontakt fizyczny jest potrzebny, jednak nie z drugim człowiekiem. Agalmatofilia – to fetysz, gdzie ludzie zostają zastąpieni przez pomniki i rzeźby. Kontakt z różnego rodzaju rzeźbą czy pomnikiem staje się powodem do pobudzenia seksualnego. Czasami ludzie mają swoje preferowane pomniki i rzeźby.

Seks i fetysze są ze sobą powiązane, niektórzy potrzebują specjalnych bodźców zwanych fetyszami, aby osiągnąć satysfakcję seksualną i jest to nieodłączny element seksu.

Krótki opis 10 wybranych fetyszy