party-girls.pl

Nigdy więcej nie zawiedź swojej partnerki

Kobiety w hazardzie

Choć wydawało by się mogło, że hazard jest zdominowany przez mężczyzn to jednak i kobiety mają w nim swoje miejsce. Niewątpliwie jednak przedstawicielek płci pięknej w środowisku hazardowym jest zdecydowanie mniej.

W historii hazardu znane są wybitne kobiety, które sławę zdobyły na swoich osiągnięciach przy kasynowym stole. Można przytoczyć przykłady wysokich wygranych osiągniętych w grze przez kobiety. To one za sprawą swoich wysokich pozycji społecznych pokazały i udowodniły, że wraz z dużymi pieniędzmi w parze idzie wysoki poziom adrenaliny.

W niniejszym wpisie poznamy kilka wybitnych przykładów kobiet, które swoje wpływy i popularność zdobyły na grze w kasynie. Kobiety często też wygrywają sumy wielokrotnie przewyższające wpłacane zakłady.

Przykład Denise Coates

Denise to pierwsza na naszej liście kobieta, której udało się zawojować hazard. Wraz ze swoim bratem zagrała ona va bank zastawiając majątek całej rodziny. Ruch ten opłacił się po wielokroć i wkrótce otworzyła serwis Bet365. Serwis stał się w krótkim czasie niezwykle dochodowy osiągając w roku 2017 astronomiczne zyski w wysokości 525 milionów funtów. Jako udziałowiec spółki Denise Coates z tego tytułu mogła sobie wypłacić kwotę aż 199 milionów. Zyski tego rzędu zagwarantowały jej najwyższą pozycję na brytyjskiej liście najbogatszych kobiet. Porównując wysokość uposażeń ze światem sportu była to kwota 8-krotnie przewyższająca tą, jaka zarabiał znany piłkarz Lionel Messi. Sumy tego rzędu Coates inkasuje każdego roku.

Vanessę Selbst

Co prawda jest to przykład mniej zamożnej kobiety, jednak również i ona swój sukces zawdzięcza hazardowi. Vanessa Selbst uznawana jest za jedną z najlepszych pokerzystek. W swoim dorobku posiada ona aż trzy wygrane World Series of Poker oraz dwukrotną, dwa razy z rzędu, w North American Poker Tour czyli NAPT. Z danych wynika, że w całej karierze hazardowej udało się jej wygrać łącznie 12 milionów dolarów. Selbst zakończyła już swoją karierę hazardową i zmieniła branżę na giełdę.

Pansy Ho

Trzecią pozycję na naszej liście zajmuje dziedziczka sporej fortuny i współwłaścicielka MGM Macau Pansy Ho, której majątek szacowany jest na około 4,4 miliarda dolarów. Sławę przyniosło jej nie tylko dziedzictwo ale i ogromne zamiłowanie do gry w kasynie oraz odwaga w działalności biznesowej. Oprócz pasji hazardowej jest ona też wyśmienitym inwestorem, której sukcesy przyprawiają o zawrót głowy. Jeśli więc hazard potrzebował osoby będącej jej twarzą i mająca pewna rękę do działania, która może ocieplić jego wizerunek to jest nią właśnie Pansy Ho.

Shannon Elizabeth Fadal

Kolejna dawniej znana kobieta, która interesowała się pokerem i grami hazardowymi, choć zawodowo związana była z aktorstwem. Aktorka grała w filmach takich jak „Love Actually”, „American Pie” albo „Jay and Silent Bob”. Pasja i zamiłowanie do pokera przyniosło jej, jak podają źródła co najmniej 235866 dolarów wygranych. Ponieważ gra przyniosła jej duże pieniądze możemy tu mówić o czymś więcej niż tylko przypadkowe zainteresowanie.

Alice Ivers Duffield Tubbs Huckert

Kobieta ta żyła co prawda już w XIX wieku, ale również była niezwykle barwną oraz kontrowersyjną osobą. Zawodowo zajmowała się handlem alkoholem i prowadzeniem nocnych klubów, a opowieści głoszą, że udało się jej za wygrane w kasynie kupić bilet do Nowego Jorku, gdzie z czystym kontem zaczęła działać na jeszcze większą skalę. Przez dużą część życia grała z dużym zapałem w pokera. Ze względu na nieobliczalne nieraz zachowania i reakcje, w tym samoobronę w prowadzonym przez siebie lokalu, gdzie zastrzeliła pijanych żołnierzy – napastników, zyskała miano i reputację takiej, z którą lepiej niepotrzebnie nie zadzierać.

Gladys Knight

Postać warta uwagi głównie ze względu na długotrwałą, blisko 10-letnią walkę z uzależnieniem od hazardu. Choć była znaną piosenkarką soulową, która w swoim dorobku zgromadziła aż siedem nagród Grammy. Grała też w filmach i tutaj wymienić można tytuły takie jak „Hollywood Homicide”, 'I Can Do Bad All by Myself”, „Twenty Bucks”, „Pipe Dreams” czy też „Unbeatable Harold”. W nałóg hazardowy wciągnęła ją gra bakarat, będąca jedną z najpopularniejszych karcianek świata. Walka trwała długo jednak ostatecznie zakończyła się sukcesem i obecnie hazard jest dla niej wyłącznie elementem codziennej rozrywki.

Pamela Anderson

Aktorka, której przedstawiać nikomu chyba nie trzeba. Sława serialu lat 90.tych „Słoneczny Patrol” miała, o czym wie już mniej osób, związki z hazardem. Znana jest historia, kiedy to straciła ona w Las Vegas kwotę 250 tysięcy dolarów. Okazało się jednak, że znalazł się tajemniczy mężczyzna, który nie dość, że pokrył w całości jej przegraną, to jeszcze zaprosił aktorkę na romantyczną wieczorną kolację. Wieści niosą, że całe spotkanie zakończyło się dopiero śniadaniem nad ranem kolejnego dnia.

Lottie Deno

Kobieta, którą nazywano Królową Pokera. Choć postać ta generalnie żyła dość skromnie, to jednak udało jej się pokonać w tej grze Doca Holidaya, co uchodziło w jej czasach za swego rodzaju przełom. Kobieta ta udowodniła, że płeć piękna ma realny wpływ na rankingi kasyn internetowych. Pokazała ona, że chcieć to móc, że możemy osiągnąć rzeczy pozornie niemożliwe, jeśli włożymy w to odpowiednio dużo wysiłku i samozaparcia.

Każda wspomniana powyżej kobieta była inna niż pozostałe. Każda miała odmienny stosunek i podejście do hazardu i inne doświadczenia z nim związane. Odnosiła mniejsze lub bardziej oszałamiające sukcesy, bądź też hazard odcisnął na niej swoje piętno. Pokazuje to, że realny wpływ kobiet na hazard ma miejsce na wielu płaszczyznach, choć na pierwszy rzut oka mało je widać w środowisku stałych bywalców kasyn.

Warto też dorzucić, że europejskie kasyna internetowe umożliwiają graczom rozgrywkę w kasynie na żywo, gdzie można zagrać z pięknymi krupierkami w czasie rzeczywistym. Te wspaniałe panie sprawiają, że gra na pieniądze staje się jeszcze przyjemniejsza i o wiele bardziej ekscytująca.